Prawo przyciągania pieniędzy

Prawo przyciągania pieniędzy – jak przyciągnąć pieniądze?

Zapewne znaczna część z nas chciałaby stać się niezależna finansowo. Niestety w rzeczywistości, mało kto może sobie pozwolić na życie w pełnym luksusie, bez jakichkolwiek zmartwień związanych z pieniędzmi. Skupiamy się na podstawowych potrzebach, nie zastanawiając się nad tym, w jaki sposób przyciągnąć odpowiednią sumę pieniędzy, umożliwiającą nam stanie się w pełni niezależnym. Jak się okazuje to, w jaki sposób myślimy, ma ogromny wpływ na to, co otrzymujemy w zamian.

Przyciąganie pieniędzy – od czego powinniśmy zacząć?

Zwykle, gdy myślimy o pieniądzach, zapominamy, czym one tak naprawdę są. W pierwszej kolejności powinniśmy pozbyć się negatywnych myśli z nimi związanych tak, aby odblokować się na nowe możliwości. Można to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest określenie swojego celu. Niech to będzie coś przyjemnego. Musimy wiedzieć, że w chwili, gdy myślimy o pieniądzach jak o środkach do przetrwania, przyciągamy sytuacje, dla których wspomniane środki były przeznaczone. Zdecydowanie należy pozbyć się tego typu myśli, gdyż bardziej one nam szkodzą, niż pomagają. Rozsiądź się więc wygodnie w fotelu i pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, dysponując określoną kwotą? Zrozum również że negatywne podejście nie tyle do pieniędzy ile do życia, oddala nas od bogactwa. Mało kto dorobił się, kreując dookoła siebie negatywną aurę. Zwykle to właśnie czysty umysł i pozytywne nastawienie wpływają na upragniony sukces. Sama intencja jest istotna, jednak należy wziąć pod uwagę, że nadmierne rozmyślanie o bogactwie paradoksalnie może oddalić nas od naszych marzeń. Wszechświat jest pamiętliwy, dlatego też wszelkie myśli wysyłane w jego kierunku prędzej czy później zostaną zrealizowane.

Aby stać się niezależnym finansowo za sprawą prawa przyciągania, należy zatem skupiać się na pieniądzach w stopniu nieznacznym. Nadmierne rozmyślanie może zrobić z nas jedynie niewolników, a trzeba przyznać, że to ostatnie co chcielibyśmy osiągnąć za sprawą omawianego prawa. Dobrze będzie, jeśli skupimy się na tym, co może nam te pieniądze pomóc zarobić. Praca na etacie raczej w żaden sposób nam nie pomoże, warto więc pomyśleć o rzeczach, które w niedalekiej przyszłości zaprocentują. Szczególnie w tych czasach możliwości na sukces jest naprawdę wiele.

Uspokój swój umysł i zacznij przyciągać pieniądze

Wspomnieliśmy już, że istotną rolę odgrywa nastawienie. Nie jest to jednak wszystko, gdyż aby móc mówić o odpowiednim nastawieniu, trzeba również wziąć pod uwagę czynniki na nie wpływające. Kluczowym elementem okazać się może minimalizm, który w zdecydowany sposób ogranicza nasze myśli do całkowitego minimum. Warto nauczyć się żyć właśnie w ten sposób, ponieważ pomoże nam to w przyciąganiu pieniędzy. Wszelkie rozpraszacze tworzą w naszej głowie burzliwą mapę myśli, a to rozprasza nasz umysł. Gdy już zadbamy o nasze otoczenie i sposób, w jaki żyjemy, zastosujmy technikę wizualizacji. Wyobraźmy sobie, że osiągnęliśmy pierwszy cel za sprawą zdobytych przez nas środków. Zauważmy jakie uczucia nami władają i jakie drzwi zostały przed nami otwarte. Gdy już otworzymy oczy, pomyślmy, co może pomóc nam w realizacji naszego planu i w dalszym ciągu pamiętajmy o uzyskanym efekcie. Przyciąganie pieniędzy nie jest trudne, jednak aby po nie sięgnąć, potrzeba stworzyć warunki, które nie będą w żaden sposób nas rozpraszać. Wszystko skupia się tak naprawdę na sposobie myślenia, gdzie przyciągamy to, czego oczekujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 12 =